Адвоката Балакіна на рік позбавили свідоцтва за збір фіктивних підписів по справі «Semok»

У Черкасах відбулося засідання дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області щодо позбавлення статусу адвоката Євгенія Балакіна, який підозрюється в участі у рейдерському захопленні «Семок».

Працівники підприємства подякували комісії за винесене рішення, але пообіцяли і далі вимагати позбавлення ліцензії Балакіна.

«Комісія прийняла таке рішення за умови тих доказів, які їй були надані. Однак вже тривають слідчі дії, де розглядаються протиправні дії адвоката Балакіна, і ми сподіваємося, що його назавжди позбавлять права займатися адвокатською діяльністю», - прокоментував член робітничого колективу.

Заступник голови Харківської обласної колегії адвокатів Ігор Чобітько зазначив, що комісія внесла правомірне рішення:

«Дисциплінарна палата прийняла рішення, що дії адвоката несумісні з адвокатською діяльністю, що він є винним і застосувала до нього дисциплінарне стягнення у вигляді призупинення діяльності на 1 рік», - резюмував юрист.

Нагадаємо, в ході журналістського розслідування було зафіксовано провокацію проти найбільшого виробника снеків «Семкі» з метою рейдерського захоплення підприємства.

Адвоката Балакіна звинувачували в тому, що він пропонував грошову винагороду в 500 грн за підпис під зверненням до ОП, ОГПУ, КМУ та СБУ про те, що підписант наче є незаконно звільненим працівником ТОВ «Волана».
26.02.2021 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter