Міськрада Черкас просить облраду виділити гроші на капремонт доріг у місті з державної субвенції

Як інформують у міськраді Черкас, під час сесії Черкаської міської ради депутати звернулися до голови Черкаської ОДА Олександра Скічка та депутатів Черкаської обласної ради. Проект рішення підготував депутат Сергій Рубан.

У зверненні вони просять про виділення субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету для Черкаської міської територіальної громади в сумі 118.8 млн. гривень на капітальний ремонт доріг.

Для обласного бюджету Черкаської області передбачено субвенцію в розмірі 599 291 800,00 грн. Головним розпорядником цих коштів визначені обласні державні адміністрації. Зазначені кошти можуть спрямовуватися на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у розмірі не більше 20 відсотків обсягу такої субвенції, затвердженого Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» для відповідного місцевого бюджету.

«Це дуже слушна пропозиція, прошу підтримати дане звернення», – зазначив секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін.

За звернення проголосували 36 депутатів.

Нагадаємо, на необхідності виділення коштів обласною владою на ремонт міських доріг неодноразово наголошував міський голова Анатолій Бондаренко.
25.02.2021 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter