Черкаські рятувальники провели навчання на Дніпрі в районі Свидівку

Черкаські рятувальники провели навчання на Дніпрі в районі Свидівку Як інформують у міськраді Черкас, представники КУ «Черкаська міська аварійно-рятувальна служба», управління цивільного захисту міськради, патрульної поліції та ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля взяли участь у спільних навчаннях. Комплексні практичні заняття проходили на базі навчально-рятувального комплексу пожежного інституту у с.Свидівок.

«Такі навчання проводяться декілька разів на рік, щоб відпрацювати навички порятунку людей на водних об’єктах. Вони корисні як для нинішніх, так і майбутніх рятувальників. Адже дозволяють попрактикуватися і в разі необхідності бути у повній готовності прийти на допомогу», - зазначає начальник управління цивільного захисту Черкаської міської ради Володимир Лобода.

За легендою навчань, двоє рибалок провалилися під кригу і потребували допомоги. Їхню роль виконували рятувальники, одягнені у спеціальні костюми. Допомогу потерпілим надавали за допомогою як новітніх, так і традиційних рятувальних засобів. Скидали їм з квадрокоптера рятувальні жилети і мотузки, доправляли до берега за допомогою транспортного засобу на повітряній подушці, а також човна та спеціальної дошки.

Директор КУ «Черкаська МКАРС» Сергій Микитченко розповів курсантам пожежного інституту про роботу міської аварійно-рятувальної служби.

«КУ «Черкаська міська аварійно-рятувальна служба» була створена у 2007 році. Її основним завданням є порятунок людей на водних об’єктах. З початку роботи міськими рятувальниками було врятовано близько 270 осіб, надано долікарську допомогу близько 1000 особам», - повідомив Сергій Микитченко.

Також він запросив майбутніх рятувальників за бажання попрацювати влітку на рятувальних постах на черкаських пляжах.
25.02.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter