Двох черкащан за порятунок на Дніпрі підлітків відзначили нагрудними знаками "За мужність та героїзм"

Двох черкащан за порятунок на Дніпрі підлітків відзначили нагрудними знаками "За мужність та героїзм" Двох жителів Черкас – Романа Бережного та Олександра Шинкаренка – відзначили нагрудними знаками «За мужність і героїзм». Як інформують у міськраді Черкас, їх нагородив перший заступник міського голови Сергій Тищенко під час засідання виконкому, яке відбулося 16 лютого. Місяць тому чоловіки врятували на Дніпрі двох підлітків, які провалилися під лід.

«Ми пишаємося вашою мужністю та відвагою, завдяки яким вдалося уникнути трагедії. Дякуємо за небайдужість і за те, що не пройшли повз», – зазначив Сергій Тищенко.

Нагадаємо, інцидент трапився неподалік розважального комплексу «Бочка». Тоді двоє хлопців 12 та 13 років вийшли на кригу (зі слів одного із батьків ніби для того, аби сфотографуватися) та провалилися. Їх побачили перехожі та покликали на допомогу. Відгукнулись Роман Бережний та Олександр Шинкаренко. До приїзду швидкої та рятувальників одного із підлітків, який був у ополонці, витягли із допомогою тросу.

Сьогодні зізнаються: героями себе не вважають, але й не уявляють, як інакше могли б вчинити за подібних обставин.

– Це в нашому житті вперше. У нас не було часу на роздуми, ми побачили ситуацію і відразу ж кинулись рятувати дітей, – кажуть в один голос Роман та Олександр.
17.02.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter