Міськрада: У Черкасах відзначать найкращих жінок у різних сферах

Міськрада: У Черкасах відзначать найкращих жінок у різних сферахДо Міжнародного дня прав жінок та миру у Черкасах проведуть конкурс «Бути першою…». Мета заходу - відзначити найкращих, найуспішніших, найактивніших жінок нашого міста, які є справжнім прикладом для наслідування.

Відповідне рішення про відзначення цього свята ухвалив виконавчий комітет.

У конкурсі можуть брати участь всі жінки Черкас, які мають визначні здобутки у відповідній галузі протягом 2020 року та кандидатури яких офіційно подані на розгляд оргкомітету.

«Сьогодні жінки – це не просто прекрасна половина людства. Вони наполегливо і зосереджено працюють у різних галузях, розвивають культуру, освіту, спорт, економіку Черкас. А тому, які креативні шляхи і рішення вони знаходять у своїй сфері, які новації запроваджують і наскільки цілеспрямовано досягають мети, - часто варто повчитись і нам, чоловікам. І ще ж дбають про родини, виховують дітей, створюють затишну атмосферу удома і на роботі. Тому ми вирішили додатково відзначити жіноцтво, щоб підкреслити, наскільки їхня діяльність важлива для Черкас загалом, і для кожного чоловіка зокрема», - розповів, як виникла ідея конкурсу, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Визначати найкращих жінок міста будуть в таких номінаціях:

- жінка-підприємиця;
- жінка-науковиця;
- жінка-мисткиня;
- жінка-спортсменка;
- жінка-освітянка;
- жінка-медик;
- жінка-журналістка;
- жінка-регіональна лідерка;
- жінка-громадська діячка;
- жінка-волонтерка;
- жінка «Правопорядок. Оборона. Захист»;
- жінка «Сильна духом»;
- жінка «Вибір міста».

Подавати кандидатури можуть підприємства, організації, заклади, об’єднання громадян, асоціації, федерації, професійні спілки, творчі, громадські організації до організаційного комітету в кількості 1 особи лише в одній номінації. Разом з клопотанням подаються характеристики, фото та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні здобутки претендентів.

Термін подання - 21 лютого 2021 року.
11.02.2021 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter