У міськраді Черкас пройшла земельна сесія. Бондаренко з Тренкіним задоволені

У міськраді Черкас пройшла земельна сесія. Бондаренко з Тренкіним задоволені Як інформують у міськраді Черкас, 9 лютого відбулося засідання сесії Черкаської міської ради з розгляду земельних питань. Їх у порядку денному було більше 200.

На початку засідання розглянули декілька депутатських запитів.

Зокрема, депутат Сергій Рубан попросив перевірити медичні заклади Черкас на дотримання правил пожежної безпеки і усунути наявні порушення.
Також, серед іншого, депутат Віктор Євпак звернувся з вимогою розірвати договори з перевізниками, які не встановили у автобусах GPS-трекери.

«Незважаючи на затримку початку роботи сесії міської ради через технічні причини, засідання вдалося провести конструктивно. Усі питання порядку денного ми розглянули протягом кількох годин.

Злагоджено спрацювати вдалося завдяки тому, що усі питання сесії попередньо розглянуті постійними комісіями та були узгоджені на погоджувальній раді.
Розгляд окремих питань, які необхідно розглянути з виїздом на місце, відтерміновано.

Важливими були питання виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС, як того передбачає законодавство.

Вдячний депутатам Черкаської міської ради, команді міського голови Черкас Анатолія Бондаренка за злагоджену роботу та підтримку важливих для міста питань», - зазначає секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.
09.02.2021 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter