Мельник: Дороги в Черкасах розчищають 36 одиниць спецтехніки

Мельник: Дороги в Черкасах розчищають 36 одиниць спецтехніки36 одиниць спеціальної техніки нині розчищає дороги Черкас від снігу. Як інформують у міськраді Черкас, про це у своєму дописі в мережі «Facebook» повідомив директор комунального підприємства Олексій Мельник. За його словами, прибирати сніг із проїжджих частин міста та обробляти їх протиожеледними матеріалами комунальники розпочали з 22:00 7 лютого.

– 28 годин командної роботи! Попри втому наші працівники виїхали на завершальну чистку, яка тривала 9 ранку, та посипання шляхів піщано-сольовою сумішшю, – прокоментував він. – Увесь цей час працювали й бригади ручного прибирання: розчищали зупинки, спуски, східці, алеї, перехрестя, частково тротуари. Разом із тим, важливо розуміти, що близько 85% всіх тротуарів у місті Черкаси згідно з правилами благоустрою повинні прибирати власники крамниць, балансоутримувачі будівель, приватні домоволодіння, управлінські компанії, які обслуговують Ваш будинок...

За його словами на дорогах Черкас працює: 3 комбіновані машини, 2 МАЗи, 15 тракторів, 2 навантажувачі, 2 грейдери, 1 КРаЗ, 9 вантажних автомобілів із відвалами та солерозкидачами. Ще два трактори розчищають тротуари.
09.02.2021 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter