Дороги Черкас від снігу розчищають 17 тракторів, 11 машин та 6 солерозкидачів

До Черкас знову прийшли складні погодні умови. Як інформують у міськраді Черкас, місто засипає значним снігопадом. І перед комунальниками знову стоїть завдання боротися з наслідками негоди і забезпечувати нормальне пересування для транспорту і пішоходів.

За інформацією управління вуличної інфраструктури, станом на ранок 8 лютого на дорогах Черкас працювали 17 тракторів, 11 комбінованих дорожніх машин та 6 солерозкидачів. Техніка почала працювати із 12 години ночі.

Наразі працівники КП «ЧЕЛУАШ» використали близько 40 тонн протиожеледної суміші. Ще близько 100 працівників (бригад ручного прибирання) чистять сніг та проводять посипку пішохідних спусків, перехресть, мостів та зупинок громадського транспорту.

«Прошу водіїв без зайвої необхідності не виїжджати у місто, дати можливість комунальній техніці розчистити автошляхи, а також не залишати транспортні засоби на дорогах.

Мушу констатувати, що тротуари і прилеглі території у нашому місті очищені не належним чином. Згідно з правилами благоустрою, саме власники (комерційні установи, управителі будинків, власники приватних домоволодінь) мають утримувати прилеглі території. А саме, очищувати їх від снігу, льоду, посипати піском.
Звертаю увагу працівників управління інспектування, які мають контролювати цю ситуацію, і власників територій на необхідність дотримання правил благоустрою. Давайте будемо працювати максимально над тим, щоб дати людям можливість нормально пересуватися», - зазначаю міський голова Анатолій Бондаренко.
08.02.2021 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter