У Медведівці на Чигиринщині з'явилася нова лінія електропередачі та трасформаторна підстанція

Розвантажувальна трансформаторна підстанція та нова лінія електропередачі з’явилися у селі Медведівка, що на Чигиринщині. Про це інформують у ПАТ "Черкасиобленерго".
У Медведівці на Чигиринщині з'явилася нова лінія електропередачі та трасформаторна підстанція

З проханням збудувати їх до ПАТ «Черкасиобленерго» звернулося керівництво місцевого центру соціальної адаптації «Милосердя».

Нові потужності не лише значно спростили побут у центрі, а й поліпшили якість електропостачання усього мікрорайону.

Керівник установи, голова ГО «Спілка ветеранів східного фронту» Микола Сташук розповідає: будівля, в якій розташовується центр, знаходиться фактично на краю села, тому проблеми з комунікаціями були постійно.

Сам центр з’явився ще у 2009-му році. Реабілітацію в ньому проходять алко- та наркозалежні, бездомні, люди, що опинилися у складних життєвих обставинах, побували в місцях позбавлення волі тощо. Тепер же там допомагають і АТОвцям, які важко переживають адаптацію після війни. Багато з них не знаходять належної підтримки та порозуміння в родинах.

У центрі чоловіки займаються господарством, кухнею, читають, слухають лекції на біблійну тематику, займаються спортом у імпровізованому «тренажерному залі», спілкуються із волонтерами-психологами.

Крім того, їм за потреби допомагають знайти житло, роботу. Перебування в центрі безкоштовне і головне – добровільне, силою там нікого не тримають, додає Микола Сташук. Каже: головне – ніякого алкоголю, наркотиків і тютюну та бажання людини мінятися, без цього нічого не буде. Нині в центрі 11 «підопічних», загалом же з часу створення установи їх було близько 150. У кожного – своя доля і свій шлях.
05.02.2021 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter