На площі перед Черкаським драмтеатром вшанували пам'ять митця Сергія Проскурні

На площі перед Черкаським драмтеатром вшанували пам'ять митця Сергія Проскурні Як інформують у Черкаській ОДА, кілька десятків людей зібралися біля Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, де творив Сергій Проскурня, щоб хвилиною мовчання, молитвою та добрими словами вшанувати його пам’ять.

На Театральну площу, до портрету режисера, влада області й міста, працівники театру, його знайомі та друзі принесли квіти та запалили свічки.

Сергій Проскурня відомий український театральний режисер, продюсер, лауреат премій Національної спілки театральних діячів України Експеримент та імені Сергія Данченка. У Черкаському музичному училищі ім. С.С. Гулака-Артемовського Сергій Проскурня вивчав гру на альті.

Працював в.о. художнього керівника у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка і реалізував чимало значних мистецьких проектів: постановки комічної опери Йоганна Штрауса «Циганський барон», драматичної поеми-тетралогії Богдана Стельмаха «Тарас».

Важливою роботою культурного діяча став масштабний кінопроект «Наш Шевченко».

Життя режисера обірвалося у 63 роки.
03.02.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter