2020 року на Черкащині реалізовано 5 проектів з будівництва та реконструкції шкіл

Як інформують у Черкаській ОДА, протягом 2020 року з метою виконання урядової програми “Спроможна школа для кращих результатів” в області реалізували 5 проектів з будівництва та реконструкції у закладах загальної середньої освіти області.

Зокрема, у Чигиринському НВК „Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області, в рамках проєкту Президента України „Велике будівництво” реконструювали покрівлю, замінили вікна на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами та утеплили фасад.
2020 року на Черкащині реалізовано 5 проектів з будівництва та реконструкції шкіл

Також за рахунок програми „Спроможна школа для кращих результатів” здійснили капітальний ремонт спортивної зали з утепленням зовнішньої частини фасаду Руськополянського закладу загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаського району та капітальний ремонт системи опалення будівлі комунального опорного закладу „Лисянський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія – дошкільний навчальний заклад» Лисянської селищної ради Черкаської області”.

Завдяки будівельним роботам покращили енергоефективність будівель закладів освіти, санітарно-гігієнічний стан та естетичний вигляд.

Урядова програма “Спроможна школа для кращих результатів” – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

На реалізацію означеної програми державою виділила 19,9 млн грн, з яких використали 18 млн грн. Крім того, з місцевих бюджетів використали 2,2 млн грн.
03.02.2021 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter