У Черкасах відзначили День Соборності

У Черкасах відзначили День Соборності Як інформують у міськраді Черкас, 22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме в цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Це означало об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

До Дня Соборності у Черкасах відбулися урочистості. Представники міської, обласної влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України».

«Наша соборність – це, насамперед, єдність ідей, це згуртованість нашого народу навколо спільних цінностей, традицій та єдиної мети. Це про нашу небайдужість до того, в якій країні та під яким прапором ми живемо, про нашу любов до держави та про повагу.
Захід, Схід, Південь, Північ – ми всі велика українська родина. І тільки від кожного з нас, від наших думок та вчинків, залежить те, якою відбудеться Україна. Зараз, як ніколи, ми повинні берегти нашу цілісність та незалежність, бути єдиними, бо в цьому наша сила», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
22.01.2021 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter