Черкасиобленерго: Передати показники за місяць можна тепер і через Телеграм

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує впроваджувати все більше сучасних технологій та сервісів задля зручності та комфорту споживачів.

І хоча традиційна передача показів лічильника телефоном ще й досі популярна, все більше споживачів переходять на комфортні онлайн-сервіси, запропоновані Товариством. Так, нині вже більше ста тисяч абонентів ПАТ «Черкасиобленерго» успішно користуються можливістю безкоштовно передати дані щодо обсягів спожитої електроенергії – через паблік-акаунт у месенджері Viber, спеціальну швидку форму на сайті Товариства чи через власний кабінет побутового або юридичного споживача, який можна легко створити на сайті ПАТ "Черкасиобленерго".

Та IT-фахівці Товариства на цьому не зупинилися і вже днями запустили в роботу чат-бот для передачі показів через інший популярний месенджер – Telegram. Аби ним скористатися, достатньо перейти за посиланням або відсканувати відповідний QR-код, натиснути «Старт», обрати потрібну функцію та користуючись підказками бота швидко і без контакту з працівником-кол центру передати покази лічильника.
21.01.2021 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter