Міськрада Черкас оголосила конкурс на обслуговування 5-х автобусних маршрутів

Міськрада Черкас оголосила конкурс на обслуговування 5-х автобусних маршрутів Як інформують у міськраді Черкас, 12 січня в Черкаській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули низку важливих питань із різних сфер життя громади.

Серед проектів рішень, які виносилися на обговорення, – проект регуляторного акту для встановлення тарифів на проїзд у тролейбусах. Утім, за пропозицією міського голови Анатолія Бондаренка його розгляд перенесли. До нього повернуться вже після закінчення локдауну.

Під час засідання представники виконавчого комітету внесли зміни до складу адміністративної комісії, яка займається розглядом та вивченням справ про адміністративні правопорушення, виявлені управлінням інспектування. Тепер її очолюватиме перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Поза тим, відкоригували на засіданні й форму контракту з директорами комунальних підприємств. За словами директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Юрія Гончара, до цього кроку вдались «задля підвищення контролю».

Серед іншого, ухвалили рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на п’ятьох автобусних маршрутах. Йдеться, зокрема, про 4-ий («Вулиця Пацаєва – Обласна лікарня»), 12-ий («Вулиця Кобзарська – «Військкомат»), 28-ий («Автовокзал – вулиця Пацаєва»), 5-ий («вулиця Генерала Момота – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора») та 11-ий («Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора») маршрути. Конкурс мають провести впродовж місяця.
12.01.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter