В Україні стартувала кампанія з декларування доходів, отриманих у 2020-му році

В Україні стартувала кампанія з декларування доходів, отриманих у 2020-му році 1 січня 2021 року розпочинається щорічна кампанія декларування, яка зазвичай триватиме до 31 березня 2021 року.

У Національній агенції з питань запобігання корупції повідомляють, що отримати роз’яснення для заповнення декларації можна так:

Зверніться до уповноважених підрозділів/осіб із питань запобігання корупції у вашій установі за консультацією. Їхні контакти можливо знайти за посиланням на мапі, яку ми розробили для вас у 2020 році: https://nazk.gov.ua/uk/katalog-upovnovazhenyh/.

Зателефонуйте до нашого Контакт-центру, створеного у 2020 році: +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Ознайомтеся з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у нашій базі знань за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/. Працює зручний пошук за ключовим словом.

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром зверніться за адресою [email protected] або заповніть форму зворотнього зв’язку на нашому вебсайті.

У НАЗК зазначають, що через набуття чинності закону, який частково відновлює повноваження агентства, ви знову можете подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані в електронному вигляді в Реєстрі декларацій.
12.01.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter