Перед новим роком на Черкащині ввели в експлуатацію ще дві ділянки на двох трасах протяжністю 22 км, - САД

За інформацією САД області, напередодні нового року закінчили поточний середній ремонт та ввели в експлуатацію дві ділянки національної автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка км 153+550 – км 163+650 та км 164+200 – км 176+000 загальною протяжністю майже 22 км.
Перед новим роком на Черкащині ввели в експлуатацію ще дві ділянки на двох трасах протяжністю 22 км, - САД

На 22 км дороги Н-01 у Городищенському районі виконано роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, влаштовано поширення проїжджої частини, влаштовано нові шари вирівнюючого та верхнього асфальтобетонного покриття, влаштовано прикромкові водовідвідні лотки, укріплено узбіччя, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нову дорожню розмітку з пластику. Проведено роботи із влаштування прикромкових лотків, бортового каменю, бар’єрного огородження, тротуарів, пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту, а також інші необхідні роботи. Також проведено роботи із поточного середнього ремонту мостів та водопропускних труб на ділянках дороги.

Окрім того, на відновленій дорозі – нова навігація! На відремонтованих ділянках автодороги Н-01 Київ – Знам’янка вперше на Черкащині встановлено експериментальні дорожні знаки індивідуального проектування для експериментального застосування. Ділянки вже облаштовані повним комплектом нових знаків, в тому числі маршрутного орієнтування.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

У 2020 році на автодорозі державного значення Н-01 Київ – Знам’янка у рамках програми Президента України «Велике будівництво» відновлено понад 45 км дорожнього покриття у Смілянському, Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах.
06.01.2021 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter