У міськраді Черкас обговорили питання залучення молоді до життєдіяльності міста

У міськраді Черкас обговорили питання залучення молоді до життєдіяльності містаЗа інформацією міськради Черкас, заступниця міського голови Марина Гаркава зустрілась з президентами черкаських шкіл для того, щоб обговорити проблему активізації участі учнівської молоді у житті міста, питання булінгу (як з боку дитини, так і з боку вчителя) та питання залучення учнівської міжпарламентської асамблеї до прийняття владних рішень.

- Для того, щоб діти та молодь хотіли жити в нашому місті, нам, як владі, потрібно враховувати їх інтереси та прагнення. Молодь має залучатись до ухвалення важливих для Черкас рішень, розуміючи всю відповідальність перебування у владі, - наголосила заступниця міського голови Марина Гаркава.

Також в ході обговорення Учнівською міжпарламентською асамблеєю було презентовано проекти, напрацьовані під час Дитячої сесії Черкаської міської ради в рамках ініціативи UNICEF «Громада, дружня до дітей та молоді».

Відзначимо, що з початком реформи децентралізації в Україні з’явилось вікно можливостей для реалізації молодіжної і дитячої політик на місцевому рівні. Дитячий фонд ООН, UNICEF розробив ефективний інструмент, який допомагає місцевій владі впроваджувати механізми захисту інтересів дітей та молоді - ініціативу “Громада, дружня до дітей та молоді”. В Україні ця ініціатива реалізується з 2018 року.

Довідково. Діяльність міського учнівського парламенту – Учнівської міжпарламентської асамблеї – була розпочата у 2005 році. За час існування більше 600 учнів старших класів закладів загальної середньої освіти міста були включені в роботу УМА.
Серед традиційних заходів - симуляційна гра «Модель ООН», реалізація різнопланових програм та тренінги, націлені на розвиток у молоді лідерських якостей, навичок командної роботи, проектного менеджменту та багато іншого.
05.01.2021 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter