У Вільхівці вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола

24 грудня в селі Вільховець зібралися представники влади та громадськості аби вшанувати 83-ю річницю від дня народження видатного державного діяча України, журналіста, публіциста, Героя України В’ячеслава Чорновола, вшанувати його пам’ять до садиби-музею у с.Вільховець .

Зокрема, завітали заступник голови Звенигородської РДА Юрій Піковський, міський голова Звенигородської ОТГ Олександр Саєнко, представники громадськості с. Вільховець, адміністрація та педагогічний колектив Вільховецького НВК, який носить ім’я В’ячеслава Чорновола, гості зі Шполянського, Тальнівського, Катеринопільського районів, міст Ватутіного та Львова.
У Вільхівці вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола

Присутні говорили про незламний дух В’ячеслава Чорновола в його боротьбі за незалежну Україну. Заступник голови Звенигородської РДА Юрій Піковський відзначив великий вплив Чорновола на розвиток нашої держави і початок її державотворення. Висловили щиру подяку та низький уклін В’ячеславу Максимовичу за його внесок у відстоювання ідеї побудови незалежної Української держави.
28.12.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter