Напередодні бюджетної сесії в міськраді Черкас відбулося засідання погоджувальної ради

Напередодні бюджетної сесії в міськраді Черкас відбулося засідання погоджувальної ради Як інформують у міськраді Черкас, 23 грудня відбулася погоджувальна рада за участі секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, першого заступника міського голови Сергія Тищенка та представників депутатських фракцій.

Під час засідання обговорили організаційні питання роботи майбутньої сесії. За пропозицією голови фракції «Батьківщина» Романа Дісканта депутати дали доручення регламентній комісії розглянути можливість збільшення кількості голосів, необхідних для підтримання електронної петиції на сайті Черкаської міської ради, і підготувати відповідний проект рішення на наступну сесію міськради.

Також депутати провели групування для пакетного голосування з тих питань, під час обговорення яких досягнуто консенсусу.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко скликає другу сесію міської ради 24 грудня о 10.00. Одне з найважливіших питань, яке мають розглянути народні обранці – затвердження бюджету Черкаської територіальної громади на 2021 рік.
23.12.2020 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter