Роман Сущенко провів zооm-конференцію із заступницею керівника Київської моніторингової групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Як інформують у Черкаській облраді, перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко провів zооm-конференцію (відео-конференцію) із заступницею керівника Київської моніторингової групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Хатуною Мургулією.
Роман Сущенко провів zооm-конференцію із заступницею керівника Київської моніторингової групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Співрозмовники обмінялися думками щодо внутрішньої політичної та соціально-економічної ситуації в Україні, у Черкаській області та у місті Черкасах.

Представницю ОБСЄ цікавили питання консолідованих та відповідальних рішень місцевих органів самоврядування на Черкащині. Зокрема, результати перших сесій щодо обрання керівних органів та голів комісій, затвердження регламенту рад усіх рівнів, створення коаліції в Черкаській обласній раді та можливі ризики для ухвалення бюджету регіону.

ОБСЄ також цікавили наміри реалізації конкретних соціально-економічних, екологічних та інших проектів в області.

Окремо, заступниця керівника Київської моніторингової групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Хатуна Мургулія звернулася з проханням проаналізувати санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті Черкаси та Черкаській у зв’язку з поширенням коронавірусу. Зокрема, виокремити проблеми забезпечення лікарень необхідними обладнанням, захисними матеріалами, ліками та медичним персоналом, грошовим забезпеченням лікарського складу, критичними можливостями медичних закладів регіону та їх потребами.

В ОБСЄ також занепокоєні ситуацією щодо захисту малого та середнього бізнесу та можливими шляхами зняття напруженості та упередження соціальних конфліктів. Цікавилися ефективністю дій місцевої та центральної влади з огляду на подолання наслідків кризи у системі охорони здоров’я та для національної і регіональної економіки.
21.12.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter