2021 року на Черкащині заплановано створити Програму підтримки національно-культурних товариств

За інформацією управління культури та охорони культурної спадщини облдержадміністрації, засідання ради обласної державної адміністрації з питань взаємодії з громадськими організаціями національних меншин відбулося в ОДА. Начальниця Управління культури та охорони культурної спадщини ЧОДА Людмила Фіть зустрілася із представниками єврейської, вірменської, ромської, азербайджанської та польської общин Черкащини.

У ході засідання вони обговорили проблемні питання, з якими стикаються представники національних меншин в Черкаській області. Також учасники зустрічі узгодили спільний план дій на 2021 рік та ухвалили рішення про створення Програми розвитку міжнаціональних відносин та підтримки діяльності національно-культурних товариств в Черкаській області.
2021 року на Черкащині заплановано створити Програму підтримки національно-культурних товариств

– Нині в області зареєстровано 62 громадських об’єднання національних меншин. На засіданні відбувся конструктивний діалог, завдяки якому ми обговорили проблемні питання, які турбують представників цих спільнот. Також домовилися про співпрацю і всебічну підтримку общин Управлінням культури. Хочемо, щоб ця співпраця стала дієвим інструментом задля збереження та розвитку етнічної, культурної та мовної самобутності нацменшин, – зауважила Людмила Фіть.
18.12.2020 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter