Сергія Воронова відсторонено від посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відсторонив Сергія Воронова від посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики.

Про це 18000 стало відомо з власних джерел у міській раді.

Сам Воронов у коментарі нашому виданню цю інформацію підтвердив.

– Мені кілька днів не погоджувати картку, щоб я мав право підпису. Потім реєстраційний відділ затягував моє введення як уповноваженої особи департаменту. Потім міський голова відсторонив мене, – розказує Воронов.

Також він озвучує причини відсторонення:

– Нібито я не допускав аудиторську службу, і він хоче провести через це службове розслідування. Відбувається розчищення місця на посаді, щоб поставити туди іншу людину. Вчора мені погрожували кримінальними справами, щоб я написав заяву. Якщо і далі працюватимуть такими методами, то я буду звертатися в суди, – пояснив він.

Зазначимо, що за час перебування Воронова на посаді міські освітяни неодноразово були в епіцентрі скандалів. Зокрема, і щодо недопущення ДАСУ до перевірки департаменту.

Зрештою, у жовтні працівники прокуратури вручили підозру Сергію Воронову за купівлю речей для дошкільнят за завищеними цінами. Його підозрюють у вчиненні службового недбальства, що призвело до надмірних витрат бюджетних коштів сумою майже 732 тис. грн. Після цього Воронова й відсторонили від посади.

9 грудня він поновився на посаді.
17.12.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter