Черкаський водоканал заявляє, що ремонтуватиме водопроводи приватникам тільки за гроші

Черкаський водоканал заявляє, що ремонтуватиме водопроводи приватникам тільки за гроші Як інформуютьу КП «Черкасиводоканал», до диспетчерської служби "Черкасиводоканалу" значно збільшилась кількість дзвінків від жителів приватного сектору про пориви на мережах водопостачання. І досить часто виникають ситуації, коли абонент, від якого надійшла заявка про аварію, вимагає, щоб порив був ліквідований працівниками водоканалу.
Підприємство заяваляє, що "Черкасиводоканал" обслуговує лише ті вуличні, квартальні, дворові водопровідні й каналізаційні мережі, споруди і обладнання, що перебувають у нього на балансі. А вводи підприємств, відомчих і приватних житлових будинків належать абонентам, ними експлуатуються, і вони ж несуть відповідальність за їх технічний стан.
Точкою розподілу приватного вводу на житловий будинок та міської мережі є точка підключення до цієї мережі, тобто, мережі, колодязі та запірну арматуру в них обслуговує водоканал, а все, що йде в будинок від точки врізки із засувкою у колодязі - приватна власність.
Коли абонент повідомляє про порив, на виклик виїжджає аварійна бригада та проводить відключення водопостачання, щоб не було втрат холодної води, а вже ремонтні роботи повинен виконувати господар будинку, так як він є безпосередніми власником водопроводу. Експлуатація, ремонт та обслуговування здійснюється за рахунок власника будинку, який платить водоканалу за воду, а не за техобслуговування водопровідного вводу в будинок. Проте водоканал може піти назустріч абонентам та провести при їх згоді роботи на мережах, але на платній основі.
12.02.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter