Голови 19 ОТГ Черкащини підписали в Держгеокадастрі акти приймання-передачі 34,8 тис. га землі

Голови 19 ОТГ Черкащини підписали в Держгеокадастрі акти приймання-передачі 34,8 тис. га землі Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області продовжує передавати землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам. Як інформують у Черкаській ОДА, 9 грудня голови 19-тьох ОТГ підписали акти приймання-передачі 34,8 тис. га землі. Усього 2020 року 55 громад отримали 90,5 тис. гектарів.

«Передача земель державної власності в комунальну відбувається відповідно до Указу Президента України від 15 жовтня 2020 року «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Завдяки наполегливій позиції Голови Держгеокадастру Романа Лещенка, кропіткій роботі працівників нашого відомства земля переходить у руки справжніх господарів на місцях, де знають, як розпорядитися землею на благо всієї громади, – зазначив під час заходу начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ігор Віштак. – Підписані акти маєте затвердити на сесіях ваших громад, після чого протягом місяця – зареєструвати право власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Лише тоді станете повноправними розпорядниками вже комунальних земель».

Також керівник землевпорядної служби Черкащини порадив звернутися до відділів Держгеокадастру в районах, щоб перевірити, чи не залишилося пропущених ділянок. Такі ділянки будуть передані до кінця року.
10.12.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter