Триває реконструкція шляхопроводу через залізницю в Городищі

За інформацією Городищенської РДА, в Городищі продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 164+068. Нині хід робіт на об’єкті проінспектував голова РДА Ігор Ладнов.
Триває реконструкція шляхопроводу через залізницю в Городищі

Нині будівельники демонтували стару будову шляхопроводу, завершили бурові роботи із влаштування буронабивних паль, ростверків. Завершені роботи із влаштування опор, укріплення укосів шляхопроводу, влаштували 24 балки прогонової будови.

Наразі здійснюються роботи з армування поперечних швів монолітного об’єднання 2 і 3 опор, ведуться роботи з обсипання 1 конуса. 10 грудня планується отримання поставки бетону для проведення робіт з об’єднання (омонолічення) балок 2 і 3 опори для влаштування монолітної плити основного проїзду і перехідних плит.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також влаштують нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлять нові дорожні знаки.
10.12.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter