У Черкаському драмтеатрі готуються встановлювати нове сценічне обладнання

У Черкаському драмтеатрі готуються встановлювати нове сценічне обладнання У Черкаському обласному музично-драматичному театрі готуються встановлювати сценічне обладнання. У приміщенні проводять останні оздоблювальні роботи. Також робітники завершують облаштування прилеглої території.

Як інформують у Черкаській ОДА, про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук, який перевірив хід робіт та зустрівся із підрядником.

– Питання реконструкції Черкаського обласного музично-драматичного театру тримаю на особистому контролі. Тому перевірив хід виконання робіт. Важливий аспект – це доступність приміщення для людей із інвалідністю. Адже обмежують не фізичні можливості, а простір. Усі побажання при будівництві врахували! Є пандуси, окремі вбиральні, спеціально облаштовані місця в глядацькому залі, – зауважив Сергійчук.

У свою чергу актори театру вже готуються дивувати глядачів своїми виступами, зокрема зіграти казку «Снігова королева» та приготували оновлену новорічну інтермедію.

– Драматичний театр ремонтували останній раз у 2006 році, і лише глядацьку залу. Сцену до цього часу не змінювали ніколи. Устаткування залишалося застарілим. Наразі ми чекаємо на встановлення світлового і звукового обладнання. Воно буде однозначно кращим, ніж було, адже буде енергоощадним та сучасним», – говорить заступник директора Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Роман Бурлаков.

Вже зараз актори готові показувати вистави «Сто тисяч» І. Карпенка-Карого, «Украдене щастя» І. Франка, «На низькому старті», «Ревізор», «Дерева помирають стоячи», «Хіба ревуть воли…», також готують виставу «Лісова пісня» Лесі Українки.
09.12.2020 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter