Прокурор Черкащини Воронін провів нараду з керівництвом Нацполіції області

Прокурор Черкащини Воронін провів нараду з керівництвом Нацполіції області За інформацією прокуратури Черкаської області, керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін провів оперативну нараду з керівництвом ГУНП в Черкаській області, начальниками територіальних підрозділів поліції та слідчими відділів ГУНП в Черкаській області, керівниками місцевих прокуратур, на якій обговорено коло проблемних питань при вирішенні заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, а також виявлені порушення вимог законодавства під час обліку злочинів, на усунення яких правоохоронці повинні вжити дієвих заходів.

Керівник відомства Олександр Воронін наголосив на необхідності дотримання обліково-реєстраційної дисципліни та вимог Порядку організації діяльності прокурорів і слідчих органів прокуратури у кримінальному провадженні щодо своєчасності внесення відомостей до ЄРДР, повноти і правильності кваліфікації кримінальних правопорушень за заявами та повідомленнями громадян, матеріалами правоохоронних органів.

Відмічено, що упродовж 2020 року проведено ряд перевірок в місцевих прокуратурах області, за результатами яких виявлено випадки укриття працівниками поліції злочинів від обліку, неправильної кваліфікації кримінальних правопорушень. Тож, у ході заходу окреслено основні порушення, виявлені під час вказаних перевірок.

За підсумками наради її учасниками розроблено спільні заходи щодо усунення недоліків на вказаному напрямі роботи, а також звернуто увагу присутніх на недопущення порушень вимог законодавства у подальшій діяльності.
09.12.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter