У Чорнобаї після реконструкції відкрили спорткомплекс з басейном

Як інформують у Черкаській ОДА, в рамках програми Президента «Велике будівництво» реконструювали спортивний комплекс із басейном. Сьогодні, 8 грудня, його відкрили голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук спільно із олімпійським чемпіоном Андрієм Хімічем.

У Чорнобаї після реконструкції відкрили спорткомплекс з басейном


Загальна сума проекту – 15,5 мільйонів гривень. 10 мільйонів – це гроші державного бюджету за програмою “Велике будівництво”, решта – кошти місцевого бюджету.

– Спортивний комплекс у Чорнобаї функціонує з 80-х. Після багатьох років експлуатації він потребував реконструкції. Будівництво цього басейну і спорткомплексу відбулося завдяки включення його до фінансування по програмі «Велике будівництво» Президента України Володимира Зеленського, – зазначив очільник області Сергій Сергійчук.

Комплексно виконали дуже багато робіт. Як наголосив Сергій Сергійчук, у спорткомплексі реконструювали не лише басейн. Відремонтували борцівський клуб, тренажерний зал, гардеробні, кілька приміщень на першому поверсі. Також зробили капітальний ремонт інженерних мереж, водопостачання, каналізації, опалення в підвальному приміщенні.

Очільник області подякував районній владі за усвідомлення соціальної важливості проекту та передбачення співфінансування. А також за підтримку народному депутату по округу Олегу Арсенюку.
08.12.2020 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter