Акція біля Городищенського райсуду: суддів просять пояснити, чому всі підозрювані у вбивстві Сергієнка випущені на волю (відео)

Акцію біля Городищенського районного суду проводять Спілка воїнів АТО Корсунщини, Національний корпус, Гельсінська спілка. Про це інформує журналіст «Прочерку».

Вимоги: суд має працювати, збиратися на засідання у справі про вбивство Сергієнка не раз на два місяці, а принаймні двічі на місяць. Тобто, активісти зібралися проти затягування справи.

Жодних вимог щодо того, які рішення ухвалювати, учасники акції не висувають.

Також учасники висловили обурення через ганебне рішення про звільнення Володимира Воронкова «на підставі того, що розгляд справи затягується».

Учасники акції просять вийти когось із адміністрації суду, щоб пояснив ганебне рішення про звільнення обвинуваченого у вбивстві і затягування справи.

Як відомо, Воронкову інкримінують безпосереднє вбивство Василя Сергієнка. За версією слідства, він убивав журналіста та закопував його тіло. Цю версію Воронков підтвердив власними свідченнями під час слідства. Раніше він вже засуджувався за вбивство і може отримати довічне покарання.

Активісти чекають представників адміністрації суду.

Журналісти пред'явили посвідчення, але все одно не пускають.

Просять пояснити мету візиту. Журналісти не розуміють, на яких підставах їх про це запитують.

Представники судової охорони пояснюють, що ніхто не вийде, бо голова суду зараз слухає іншу справу, а прессекретар на лікарняному
08.12.2020 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter