Черкаські патрульні втілили мрію 5-річного хлопчика, який мріє стати поліцейським

Як інформують у патрульній поліції Черкаської області, патрульні здійснили мрію маленького хлопчика. 5-річний Влад хоче стати поліцейським!

Влад та його мама раніше зверталися до Черкаського кризового центру для жінок, адже мали в цьому потребу. Зі слів мами, хлопчику дуже подобаються поліцейські автомобілі та він сам хоче стати сильним вартовим порядку.

Поліціянти вирішили, що в їхніх силах наблизити малюка до мрії та допомогли її реалізації.

Прийшовши до управління патрульної поліції, Влада спочатку познайомили з інспекторами роти тактико-оперативного реагування. Патрульні показали своє екіпірування та навіть дали приміряти шолом і бронежилет. Опісля, майбутній поліцейським сів за кермо найбільшого автомобіля патрульних – Volkswagen Crafter, вмикав спеціальні звукові сигнали та уявляв як він їде.

Дуже багато вражень хлопчик отримав від справжньої поїздки на поліцейському автомобілі, вже перебуваючи у дитячому кріслі. Під час маленької подорожі містом, інспектор пояснив найголовніші правила дорожнього руху.

Після поїздки, поліцейські вручили Владу подаруночки, а саме: книжки з правилами дорожнього руху, світлоповертальні стрічки та жилет.
08.12.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter