У Черкасах збиратимуть кошти на благодійному аукціоні для крихіток із неонатального центру

У Черкасах збиратимуть кошти на благодійному аукціоні для крихіток із неонатального центруЧеркаська команда САП-веслувальників Dnipro SUP Team закликає черкащан об'єднатися в родину на Благодійному аукціоні "Dnipro SUP Family". Він має на меті зібрати допомогу новонародженим, позбавленим батьківської турботи, які перебувають у неонатальному центрі, про що нещодавно повідомила місцева волонтерка Тамара Борисова. Там 9-тьом малятам потрібні підгузки, вологі серветки та одяг протягом тривалого часу перебування у Центрі. Сам аукціон "Dnipro SUP Family" стартує у Черкасах уже завтра, 8 грудня 2020 року. За лоти - виготовлені власноруч товари чи послуги самої команди та партнерів Dnipro SUP Team.

Ідея закумулювати свої сили і можливості своїх друзів прийшла до команди Dnipro SUP Team та активістів ГО "Черкаська обласна федерація САП-веслування та серфінгу".

- Ми часто беремо участь у різних благодійних акціях, надаємо адресну допомогу спільно чи кожен учасник команди самостійно. Почувши про цих дітлахів, ми не могли не відгукнутися. Проте просто просити кошти - не для нас. Спеціально для аукціону ми виготовили дерев'яні ялинкові іграшки, ексклюзивні ілюстровані листівки, набори підсвічників, пряничний будинок, печиво, в'язану іграшку та інше. Водночас і партнери нашої ком'юніті надали лоти, що включають власноруч створений продукт чи їхню унікальну послугу: наприклад, найсмачніший хліб від відомого "агроельфа" міста Андрія Феофілова чи урок контраварійного водіння від навчального центру "Pilot", чи ж книга популярного письменника від Черкаського книжкового фестивалю та багато чого іншого, - розповідає співзасновник команди Dnipro SUP Team та ГО "Черкаська обласна федерація САП-веслуваннята серфінгу" Любомир Коломієць.

За словами організаторів, такий аукціон покликаний не просто допомогти малюкам, а й продемонструвати всім, що кожен із нас має власну дієву "суперсилу" і показує шлях, яким чином її можна використати: стати родиною для тих, кому це вкрай необхідно.

Аукціон відбуватиметься онлайн на сторінці ком'юніті Facebook (https://fb.me/e/1KW7oipNp) у форматі марафону: за кожен запропонований лот можна буде позмагатися протягом 10 годин, і так - 10 днів до 18 грудня. Таким чином, кожен учасник аукціону стане "миколайчиком" для малюків, які потребують допомоги, і помічником для волонтерів, що не полишають і так покинутих дітей без уваги.
07.12.2020 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter