Бондаренко відзначив 20 черкаських військових нагрудними знаками "За мужність і героїзм"

Бондаренко відзначив 20 черкаських військових нагрудними знаками "За мужність і героїзм" Як інформують у міськраді Черкас, до Дня Збройних сил України міський голова Анатолій Бондаренко відзначив черкаських військових нагрудними знаками «За мужність і героїзм». Церемонія нагородження відбулася в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Перед початком урочистого зібрання пам'ять усіх загиблих під час служби вшанували хвилиною мовчання.

«Від імені територіальної громади нашого міста щиро вітаю всіх військовослужбовців зі святом. Дякую за вашу службу, за вашу сміливість та вірність обов’язку, за те, що з честю несете звання військового, – сказав Анатолій Бондаренко у своєму вітальному слові. – Зараз найбільше хотілося б, аби ця війна на східних кордонах нашої країни закінчилася. Разом із тим, дякую кожному за те, що в інших регіонах України, ми можемо жити під мирним блакитним небом. Щиро бажаю родинного затишку, міцного здоров’я та завжди успішного виконання поставлених завдань. Для багатьох Ви – взірець, від Вас залежить обороноздатність та майбутнє нашої країни. І я впевнений, що Україна переможе! Зі святом».

За значний особистий внесок у розбудову Збройних сил України та за особисту мужність і відвагу Анатолій Бондаренко нагородив нагрудними знаками «За мужність і героїзм» близько двадцяти військових, безпосередніх учасників бойових дій.

Ними відзначили Євгенія Береговенка, Володимира Богдана, Володимира Гусєва, Кирила Давиденка, Сергія Дем’яненка, Володимира Дмітрієва, Ярослава Єрмолаєва, Миколу Косяна, Володимира Левченка, Олега Литвиненка, Сергія Половинку, Сергія Прошака, Володимира Прядка, Володимира Радька, Олександра Сокирка, Тараса Фуркала, Дмитра Черниша, Сергія Щепака.

Нагадаємо, це свято відзначають 6 грудня в день прийняття Верховною Радою України закону «Про Збройні Сили України». Відповідна постанова вийшла в 1993 році.
07.12.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter