Черкаські рятувальники отримали нову сучасну техніку (відео)

За повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, 1 грудня за участю голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука відбулася церемонія передачі сучасної техніки рятувальникам області.

Підрозділи Управління отримали два нових спеціальних аварійно-рятувальних автомобілі САРМ-Л. Вже від завтра автомобілі будуть поставлені на бойове чергування в пожежно-рятувальних підрозділах Жашківського та Корсунь-Шевченківського районів.

«Мені приємно знову бути у вас, не з порожніми руками. Сьогодні Черкаська обласна державна адміністрація передає черкаським рятувальникам два нових автомобілі легкого типу. Думаю це не останнє оновлення, ми й надалі сприятимемо, щоб забезпечити підрозділи ще новою технікою та обладнанням», - зауважив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Крім цього, заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда вручив сертифікат на нові рукави, а голова Золотоніської райдержадміністрації Дмитро Клименко - на новий надувний човен.

Під час заходів, ряд рятувальників, які виконували відновлювальні роботи у складі Об’єднаних сил, в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької області, отримали відзнаки та посвідчення «Учасник бойових дій».
02.12.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter