У Тальнівській ЗОШ №2 завершується капремонт покрівлі та утеплення фасаду

На Черкащині продовжують упроваджувати програму Президента України #Велике_будівництво. Як інформують у Черкаській ОДА, більшість об’єктів, які будуємо чи реконструюємо за цією програмою, на завершальній стадії.

Один із таких – Тальнівська загальноосвітня школа №2. У межах робочого візиту в район перевірив хід робіт голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.
У Тальнівській ЗОШ №2 завершується капремонт покрівлі та утеплення фасаду

Тут проводять капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасаду.

– Підвищення енергоефективності будівель – вимога часу. Йдеться як про комфортність для учнів та педагогів, а й економію ресурсів, що для громади має вагоме значення. Готуємо об’єкт до здачі в експлуатацію. Нинішня будівельна готовність вже 98%. Тож якісна реалізація проектів “Великого будівництва” – у пріоритеті та на особистому контролі, – говорить Сергійчук.

Вартість проекту – понад 8,4 млн грн. Це кошти Держфонду регіонального розвитку та бюджету розвитку обласного бюджету.

Загалом у межах #Велике_будівництво відбудовують або капітально реконструюють 4 школи, 5 стадіонів та ще 2 масштабні проекти: Черкаський обласний музично-драматичний театр та частину будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу.

Це – об’єкти соціальної та спортивної інфраструктури, відновлення або будівництво яких дасть змогу покращити життя громадян.
01.12.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter