У Золотоніській ОТГ сформували виконавчий комітет

Як інформують у Черкаській облраді, 26 листопада проведено третє пленарне засідання першої сесії Золотоніської міської територіальної громади. Цього дня було сформовано її керівний орган – виконавчий комітет Золотоніської міської ради. До його складу увійшли і старости нових старостинських округів – сільських рад, які об’єдналися з містом Золотоноша. Їхні кандидатури було затверджено у ході цієї сесії. Усі п’ять кандидатур, згідно із законодавством, запропонував на розгляд головуючий на сесії – Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський.

Таким чином, депутати підтримали його пропозицію і затвердили на посаду старости села Благодатне Дмитра Шевченка, який добре знає проблеми села в якому народився і нині живе, за фахом – інженер, працював на керівних посадах.

Не викликала заперечень і кандидатура Надії Хомут, яка тепер очолюватиме громаду села Крупське. Робота для неї не нова, адже до цього Надія Василівна працювала секретарем цієї ж сільської ради.

Ґрунтовну програму розвитку сіл Кропивна, Маліївка та Щербинівка презентував Олександр Кипич, який разом із сім’єю переїхав на малу батьківщину дружини у Кропивну, досі працював в німецькій європейській компанії на посаді регіонального менеджера зі збуту. За Олександра Вікторовича депутати проголосували майже одностайно.

Не заперечували народні обранці і щодо іншої запропонованої на посаду старости сіл Коробівка, Кедина Гора та Снігурівка кандидатури Сергія Кожем’яко, який є корінним жителем Коробівки, за фахом вчитель географії та біології.

А ось із затвердженням Наталії Сергієнко на посаду старости сіл Деньги та Хвильово-Сорочин думки розділилися. Місцеві обранці все ж знайшли компромісне рішення, щоб робота сільської ради не була призупинена, і затвердили Наталію Михайлівну виконуючою обов’язки старости до наступної другої сесії з усіма правами цієї посадової особи. Депутати взяли до уваги той факт, що вона обізнана з роботою, адже до цього працювала секретарем Деньгівської сільської ради.
30.11.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter