Фонд соціального страхування не виплатив компенсацію рідним черкаського лікаря, що помер від коронавірусу, та ще й подав на них до суду

У понеділок, 30 листопада, у Черкасах відбудеться суд по справі лікаря, який рятував пацієнтів від цієї хвороби, і від неї ж помер. Про це повідомила Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина на своїй сторінці у Facebook, інформує sud.ua.

«Олег Гайда помер ще 30 червня, але ДОСІ держава не виплатила його родичам компенсації, передбаченої законом. За законом, родичі лікаря мають право на 1.6 млн грн, адже батько отримав коронавірус на роботі. Але, як і все в нашій країні, це виявилося нелегко!

Усі ці місяці його син Ігор збирав документи, чекав на рішення комісій, аби ті встановили, що батько помер від COVID-19, яким інфікувався на роботі. І вони це підтвердили. Проте замість допомоги Фонд соціального страхування України подав до суду!

Завдання кожного чиновника — допомагати медикам і їхнім сім’ям у цей складний час. А не робити так, щоб вони чекали по пів року! Страшно, що комусь це ще треба доводити», - йдеться у повідомленні.

Фонд соціального страхування не виплатив компенсацію рідним черкаського лікаря, що помер від коронавірусу, та ще й подав на них до суду

30.11.2020 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter