Відбулося перше засідання Канівської міськради 8-го скликання

За інформацією міськради Канева, 26 листопада розпочалося перше засідання першої сесії Канівської міської ради VIII-го скликання. У залі засідань зібралося 25 новообраних депутатів із 26-ти.

У ході заходу голова територіальної виборчої комісії Тетяна Туз ознайомила присутніх із результатами виборів, які відбулись 25 жовтня ц.р., та озвучила прізвища й імена усіх депутатів, які ввійшли до нового складу Канівської міської ради.

Усім їм також було вручено посвідчення депутата міської ради та депутатський значок. Наймолодший представник сформованого депутатського корпусу Єлизавета Капітан урочисто зачитала присягу депутата.
Відбулося перше засідання Канівської міськради 8-го скликання

Також голова територіальної комісії озвучила результати виборів на посаду Канівського міського голови та привітала Ігоря Ренькаса із перемогою.

Отримавши переконливу перемогу я не відчуваю ейфорії. Я знаю, що надто складними будуть всі роки нової каденції. Однак свідомо зробив свій вибір для того, щоб завершити проекти, розпочаті протягом 35 років, та зробити значні напрацювання для майбутніх поколінь нашої ОТГ, - звернувся до присутніх міський голова та закликав усіх до конструктивної плідної роботи.
27.11.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter