Відбулася остання сесія Черкаської міськради 8-го скликання

Як інформують у міськраді Черкас, 25 листопада відбулася остання сесія за участі депутатів Черкаської міської ради 8-го скликання. Її провів секретар міської ради Сергій Тищенко.
Відбулася остання сесія Черкаської міськради 8-го скликання

Під час засідання депутати ухвалили програму пільгового житлового кредитування учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та членів їх сімей в м. Черкаси на 2021 – 2025 рр. А також внесли зміни до міського бюджету на 2020 рік.

Зокрема, збільшили доходи бюджету за рахунок субвенцій, які надійшли Черкасам з державної скарбниці:
- на «Нову українську школу» - 3,7 млн.грн.;
- на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на корона вірус – 11,7 млн. грн.;
- на проведення 2 туру місцевих виборів – 3,8 млн.грн;
- на здійснення переданих видатків у сфері освіти – 57 тис. грн.

Також депутати перерозподілили видатки бюджету по департаментах.

Секретар міської ради Сергій Тищенко подякував колегам за конструктивну роботу та підбив підсумки діяльності міської ради 8-го скликання.

«Це були непрості 5 років, відбувалося різне у цій сесійній залі, але я думаю, що більшість депутатів дійсно працювали на громаду міста. Кожен з них є патріотом Черкас, і всі ми дійсно хотіли, щоб наше місто розвивалося. Я хочу, щоб депутати наступної каденції попрацювали краще, ніж ми. З нині діючого складу лише 7 осіб пройшли у наступну каденцію. Я хочу побажати новим депутатам успіху. Незважаючи на те, які б політичні баталії не панували у цій залі, бажаю, щоб усі за її межами залишалися нормальними порядними людьми», - зазначив Сергій Тищенко.
26.11.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter