1 грудня в Черкасах стартує електронне голосування за проекти громадського бюджету

1 грудня в Черкасах стартує електронне голосування за проекти громадського бюджетуЯк інформують у міськраді Черкас, у період від 1 по 14 грудня серед жителів Черкас відбуватиметься електронне голосування за проекти громадського бюджету. Підтримати можна одночасно 4 ідеї. Про це повідомив начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий.

За його словами, цього року для участі в конкурсі подали 160 проектів, утім, до етапу голосування дійшли – 116. Їх розподілили на 4 категорії: «Бюджетні Великі» (38 проектів), «Громадські Великі» (36 проектів), «Бюджетні Малі» (19 проектів), «Громадські Малі» (23 проекти).

Для втілення в життя проектів-переможців у бюджеті передбачатимуть 25 мільйонів гривень. Цю сума, знову ж таки, розподілять між категоріями: на «Бюджетні Великі» проекти спрямують 10 млн, «Громадські Великі» – 10млн, «Бюджетні Малі» – 2,5 млн, «Громадські Малі» – 2,5 млн.

– Враховуючи розподіл на категорії, кожен містянин зможе віддати голоси за 4 проекти, які не конкуруватимуть один із одним, – додає Олексій Дубовий.

Переможці визначатимуться шляхом рейтингового голосування, невдовзі опублікуємо посилання, за яким воно здійснюватиметься. Утім, для перемоги проект повинен набрати не менше 100 голосів.

Ознайомитися із переліком проектів, які братимуть участь у конкурсі, можна за посиланням
24.11.2020 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter