27 листопада в Краєзнавчому музеї Черкас проходитимуть заходи до Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада в Краєзнавчому музеї Черкас проходитимуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморуЩороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановує День пам’яті жертв голодомору. Про це інформують у Черкаській облраді.

З цією метою 27 листопада КУ «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради організовує заходи, у ході яких відвідувачі музею можуть переглянути документальні свідчення злодіянь сталінського режиму, які той здійснював над українцями.

В основі експонатів планується оновлена експозиція, що дасть відвідувачам відповіді не лише на питання, пов’язані з трагедією українського села 1920-1930-х рр., а й покаже форми спротиву, зокрема, селян Черкащини проти тодішньої влади та методи виживання в цей складний час.

Експозиція отримала назву «Зерна пам’яті». Присвячена вона Голодомору 1932-1933 рр., що був наймасштабнішим геноцидом проти українського народу.

Гостей краєзнавчого музею зустрічатиме та розповідатиме про стращне лихоліття науковий співробітник Мірошник І.П. Під час екскурсій буде дотримано усіх протиепідеміологічних рекомендацій.
23.11.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter