Черкасиобленерго: У ПС "Ватутіне" встановили новий потужний трансформатор

За інформацією ПАТ "Черкасиобленерго", на підстанції 110/35/10 кВ «Ватутіне» встановили новий потужний трансформатор.

Дана підстанція розрахована на роботу двох трансформаторів. Один з них вийшов з ладу у 2018 році через фізичну зношеність. Його заміна розпочалася у цьому році, зараз тривають монтажні роботи.

- Зараз ми його встановили. Однак попереду ще чимало монтажних робіт з перевірки, налагодження та введення в експлуатацію, - говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко.

Заміна трансформатора на підстанції «Ватутіне» є істотним кроком у поліпшенні енергопостачання споживачів Черкащини. Даний трансформатор забезпечуватиме якісне та безперебійне електропостачання споживачам Звенигородського, Шполянського, Городищенського, Катеринопільського та Тальнівського районів.
Черкасиобленерго: У ПС "Ватутіне" встановили новий потужний трансформатор

- Із заміною трансформатора на новий забезпечується надійне живлення споживачів. Введення даного силового трансформатора в роботу дасть можливість проведення всіх робіт з капітального, поточного ремонту, технічного обслуговування на підстанції «Ватутіне», - говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко.

Роботи по облаштуванню електроустановки виконують власними силами. Для цього задіяний персонал служб електропідстанцій, релейного захисту, автоматики та вимірювання, ізоляції та захисту від перенапруг, механізації і транспорту Товариства, а також працівники ВП «Черкасиенергоремонт».
20.11.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter