20 листопада о 19.20 на Суспільному - дебати Анатолія Бондаренка та Віктора Євпака

20 листопада о 19:20 на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ — прямий ефір проєкту «Виборчий округ. Дебати» із Анатолієм Бондаренком і Віктором Євпаком, кандидатами на посаду міського голови Черкас. Онлайн-трансляцію дискусії можна дивитись на сайті Черкаської філії Суспільного. Також заплановано стрім на фейсбук-сторінці Суспільне Черкаси і на ютуб-каналі філії.

Проєкт «Виборчий округ. Дебати» — це дискусійна суспільно-політична програма команди Суспільного, що має на меті надати рівні можливості для діалогу учасників перегонів і передбачає чіткий таймінг. Порядок виступів кандидатів буде визначено жеребкуванням.

«Сподіваюсь, ніщо не завадить проведенню дебатів. Обидва кандидати погодились брати в них участь, — каже продюсерка філії Суспільного UA: ЧЕРКАСИ Олена Баніна. — Вперше про це запитали у Анатолія Бондаренка і Віктора Євпака 6 листопада, в день оголошення офіційних результатів підрахунку голосів, бо саме тоді стала відома дата голосування у другому турі виборів. Цього тижня команда проєкту активно спілкувалась з представниками кандидатів щодо формату програми».

У першій частині програми учасники дебатів представлять свою передвиборчу програму і дадуть відповіді на запитання щодо проведення передвиборчої кампанії, діяльності та планів з розвитку міста.

Тут передбачено такі блоки:
вступна промова кандидатів — по три хвилини кожному учаснику.
питання від редакторської групи Суспільного — по два запитання до кандидата щодо його діяльності та передвиборчої кампанії. Перше запитання однакове до обох, на відповідь відведено по дві хвилини.
топ-проблеми — ведучий озвучить «гарячі» питання регіону, на відповідь відведено по три хвилини.
У другій частині програми відбудуться перехресні дебати — кожен кандидат зможе поставити опоненту по три запитання, і матиме можливість прокоментувати відповідь. На відповідь відведено по дві хвилини, на коментар по 30 секунд.

Завершиться ефір проєкту «Виборчий округ. Дебати» фінальними промовами учасників. Кожен із кандидатів матиме для слова дві хвилини.

За дотриманням таймінгу стежитиме модератор проєкту — редакторка телепрограм на UA: ЧЕРКАСИ Мар’яна Ободовська. На початку кожного блоку вона матиме час для озвучення теми та правил дискусії учасникам ефіру.

Тривалість прямого ефіру «Виборчий округ. Дебати» становитиме 50 хвилин. Якщо хтось із двох кандидатів не з’являється для участі у програмі, то прямий ефір проєкту скорочується пропорційно на 50%.
20 листопада о 19.20 на Суспільному - дебати Анатолія Бондаренка та Віктора Євпака
20.11.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter