До кінця року на Черкащині облаштують чотири майданчики для зважування авто в русі WiM

На автодорогах державного значення Черкаської області до кінця року влаштують чотири майданчики для зважування в русі WiM (Weigh-in-Motion). Про це інформують у Черкаській ОДА.

Вже монтують перший майданчик на ділянці автодороги Н-01 Київ – Знам’янка на в’їзді в місто Сміла біля перетину автодоріг Н-01 та Н-16. Підрядники влаштували фундаменти під габаритні ворота. Зараз триває монтаж цих воріт.
До кінця року на Черкащині облаштують чотири майданчики для зважування авто в русі WiM

Минулого тижня працівники підрядної організації розпочали роботи з влаштування фундаментів та обладнання автоматичного пункту для габаритно-вагового контролю на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань у Золотоніському районі поблизу села Благодатного на в’їзді на дамбу через Дніпро.

Для встановлення комплексів для зважування в русі фахівцями Служби автомобільних доріг у Черкаській області та Нацполіції було визначено місця з найбільш інтенсивним рухом великовагового транспорту дорогами державного значення Черкаської області.

Загалом у Черкаській області до кінця 2020 року буде влаштовано 4 комплекси для зважування у русі WiM (Weigh-in-Motion) на автодорогах державного значення: автодорога Н-01 Київ – Знам’янка – на в’їздів місто Сміла зі сторони міста Городище та на виїзді з міста Сміла в напрямку міста Кам’янка, на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань біля села Благодатного на в’їзді на дамбу через Дніпро та на автодорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка поблизу міста Умань.
18.11.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter