На Черкащині готовність 11-ти об'єктів програми #Великебудівництво становить 80 %, - Сергійчук

Одинадцять проектів соціальної та спортивної інфраструктури у межах програми #Великебудівництво нині реалізують на Черкащині. Їхня загальна готовність становить 80%. Втім, через затримку зі співфінансуванням, деякі проекти не можуть здати в експлуатацію. Подбати про вчасне фінансування та контролювати хід реконструкції об’єктів Великого будівництва на місцях закликав голова ОДА Сергій Сергійчук на координаційній нараді. Про це інформують у Черкаській ОДА.

Зокрема, у межах #Великебудівництво в області відбудовують 4 школи, 5 стадіонів та ще 2 масштабні проекти: Черкаський обласний музично-драматичний театр та частина будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу.
На Черкащині готовність 11-ти об'єктів програми #Великебудівництво становить 80 %, - Сергійчук

– Завершення проектів за програмою Президента України #Великебудівництво – наша спільна відповідальність, – каже голова ОДА Сергій Сергійчук. – Тож закликаю керівництво на місцях не зволікати та передбачити необхідне фінансування. Адже проекти вже майже готові. Водночас, маю зауваження до підрядників. Закликаю їх активізуватися, виконуючи роботи на об’єктах великого будівництва.
12.11.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter