Вже вшосте в Черкасах проходив форум «ГРАНТуємо зміни»

Нові формати, актуальні теми, сучасні методи проведення, близько 200 «дистанційних» учасників – вшосте на Черкащині пройшов форум «ГРАНТуємо зміни». Впродовж двох днів онлайн-учасники говорили про перехід в онлайн, переваги та стратегії розвитку громад завдяки сервісам мережі Інтернет. про це інформують у Черкаській ОДА.
Вже вшосте в Черкасах проходив форум «ГРАНТуємо зміни»

2020 рік – рік пандемії коронавірусу у світі. Він накладає обмеження на проведення масових заходів. Зазнав змін і вже традиційний для Черкащини форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни». Обрали й відповідну тематику для його проведення «Життя громад в епоху онлайн».

– Шостий рік поспіль ми командою однодумців організовуємо та проводимо цей форум, – відзначає заступник голови ОДА Роман Карманнік. – у минулі роки вчилися писати грантові проекти, взаємодіяти з владою, знайомили громадські організації між собою. Нині ж вчимося, як здобуті знання та досвід перенести в онлайн. У програмі – цікаві теми: як будувати взаємодію з людьми і керувати командою в digital-середовищі, онлайн-освіта, психологічний комфорт в епоху онлайн, як використовувати сучасні цифрові інструменти, як підготувати ефективний онлайн захід та про стратегічний розвиток громад в час пандемії. Головне, що ми продовжуємо об’єднувати людей, які рухають процеси сучасності.

Протягом двох днів учасники слухали мотивуючих спікерів з України та з-за кордону. З-поміж мотивуючих спікерів був і представник Мінцифри, який нині опікується питаннями діджиталізації в Україні, Вадим Бортник. У минулому – підприємець, власник мережі сандвіч-барів, зараз же він працює над упровадженням держави й смартфоні. Твердить, його мотувають складні завдання, які вимагають значних зусиль.
10.11.2020 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter