Бондаренко вимагає від "Черкаситеплокомуненерго", ТЕЦ та "Нової Якості" якнайшвидше подати тепло в будинки черкащан

Бондаренко вимагає від "Черкаситеплокомуненерго", ТЕЦ та "Нової Якості" якнайшвидше подати тепло в будинки черкащан Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко провів нараду стосовно старту опалювального сезону в Черкасах. Участь у ній взяли службовці департаменту житлово-комунального комплексу, очільники теплопостачальних підприємств – Черкаської ТЕЦ та «Черкаситеплокомуненерго» та представники управляючої компанії «Нова Якість».

Нині через аварійні ситуації на мережах або повітряні пробки у житлових будинках подекуди ще відсутнє опалення.

Анатолій Бондаренко наголосив, що всі наявні пориви треба в максимально короткий термін ліквідувати та дати людям тепло.

«Незалежно від того, яке підприємство обслуговує будинок: чи приватної форми власності, чи комунальної, – батареї в квартирах людей мають бути гарячими. Фактично всі жителі вчасно платять за тепло й хочуть отримувати якісну послугу, – звернувся під час наради Анатолій Бондаренко. – Прошу виконувати рішення виконавчого комітету та покладені на вас обов’язки».

Нагадаємо, перед початком опалювального сезону фахівці комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» підготували 34 котельні (загальною потужністю 536,52 Гкал/год), 81 центральний тепловий пункт та 166,1 км теплових мереж та 4 когенераційних установки.

Водночас, Черкаська ТЕЦ та «Черкаситеплокомуненерго» провели чотири етапи гідравлічних випробувань. Тоді в місті ліквідували понад двісті поривів на мережах.

У житлових будинках перед стартом опалювального періоду провели ремонт 140 внутрішньобудинкових систем теплопостачання, а ще – промили 400 внутрішньобудинкових теплових мереж.
04.11.2020 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter