Черкаська ТЕЦ: Усі школи міста, що є нашими споживачами, вже з теплом

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що на 28 жовтня всі школи міста, що є споживачами ТЕЦ, враховуючи колегіум «Берегиня», на 100% забезпечені теплопостачанням, що підтверджують представники навчальних закладів.

У зв’язку з ліквідацією пориву на мережі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» колегіум «Берегиня» отримав тепло сьогодні, на відміну від інших шкіл міста. Зі слів заступника директора з адміністративно-господарської частини Кухнюка Володимира, на 13:00 годину будівля закладу теплоносієм повністю забезпечена.

Черкаська спеціалізована школа № 27, до якої тепло подає ЧКТЕ, на 13:00 годину повністю забезпечена теплом. Це підтверджує заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Сорокіна. Заступниця також додає, що у деяких приміщеннях працівниками школи перед тим проводилися роботи щодо видалення повітря з системи опалення.

Відтак, інформація про відсутність тепла у цих двох навчальних закладах у зв’язку з поривами на мережі Черкаської ТЕЦ, не відповідає дійсності.

На сьогодні Черкаська ТЕЦ повністю готова до опалювального сезону 2020-2021 та перевела систему теплопостачання на зимовий режим роботи. Теплоелектроцентраль наразі працює в штатному режимі. Потужностей ТЕЦ достатньо для забезпечення якісного та безперебійного теплопостачання.
29.10.2020 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter