Разек Груп завершує будівництво заводу у Черкасах

Разек Груп завершує будівництво заводу у ЧеркасахЯк інформують у Черкаській ОДА, відбулася зустріч Сергія Тулуба з генеральним директором французької групи компаній Разек Груп у Східній Європі Марком Сандре. Мета зустрічі полягала в обговорені питань подальших інвестицій компанії в розбудову соціально-економічної сфери регіону.
Нагадаємо, що у 2010 році відбулася робоча зустріч керівника області з президентом компанії Патріком Жантієм, у ході якої обговорювалися питання будівництва у м.Черкаси сучасного європейського виробництва і залучення 12 млн. євро французьких інвестицій в економіку області.
Тулуб і Сандре обговорили питання завершального етапу будівництва заводу. За інформацією французького інвестора, на цей рік вже виділено 8 млн. євро для закупівлі нового обладнання, також планується оновлення персоналу, який на цей момент становить 110 штатних одиниць.
«Разек Груп» планує і далі розвиватися, вже розроблено бізнес-план до 2018 року. Марк Сандре повідомив, що компанії було запропоновано інвестувати кошти в подібний проект в Росії, але, порадившись, зупинили свій вибір на Україні, сподіваючись, що співпраця і надалі буде плідною й ефективною.
- Так, нові інвестиції будуть, важко поки що сказати в якому саме обсязі, але вони будуть, - запевнив французький інвестор.
Якщо раніше кошти вкладалися лише в економіку міста, нині планується залучення значної суми в соціальну сферу, зокрема це капіталовкладення в дитячі будинки, інтернати тощо. Компанія планує також активно сприяти розвитку культури в Черкасах.
Французького інвестора зацікавила інформація про те, що у нинішньому році планується підготовка до святкування 60-річчя області та 200-річного ювілею Тараса Шевченка, він запевнив, що найближчим часом обов’язково обговорить це питання з президентом компанії Патріком Жантієм, тому що для «Разек Груп» участь у таких проектах є дуже важливою.
07.02.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter