Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до кінця року Кабінет Міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації, введений в Україні 25 березня, до 31 грудня, тоді як Кабмін проводить засідання онлайн через коронавірус у міністра.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав у своєму Telegram-каналі, передають Українські Новини.

"У світі та в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Тому ми продовжуємо посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання. Уряд також продовжить тісну координацію своїх дій з місцевою владою", - написав він, коментуючи прийняте в середу рішення.

Шмигаль зазначив, що, що для українців продовження режиму надзвичайної ситуації нічого не змінює.

"Головне, що потрібно знати про режим надзвичайної ситуації: він спрямований на поліпшення роботи та координації органів державної влади і місцевого самоврядування в подоланні наслідків пандемії", - підкреслив прем'єр.

У повідомленні наголошується, що режим надзвичайної ситуації передбачає посилення роботи служб цивільного захисту населення і в цілому всіх відомств, залучених до протидії поширенню коронавірусу.

Наприклад, посилюється охорона громадського порядку, санітарно-гігієнічні протиепідемічні заходи, також на постійній основі проводяться заходи, що передбачають тісну координацію дій центральної і місцевої влади.
29.10.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter