У багатоквартирних будинках Черкас опалювальний сезон розпочнеться 30 жовтня

У багатоквартирних будинках Черкас опалювальний сезон розпочнеться 30 жовтня Опалювальний сезон у багатоквартирних будинках Черкас розпочнеться 28 жовтня. Як інформують у міськраді Черкас, відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет.

Попереднім рішенням планувалося увімкнути опалення 30 жовтня. Проте через похолодання та численні звернення споживачів, які скаржаться на низьку температуру у квартирах, було вирішено почати опалювальний сезон на два дні раніше від запланованого.
Крім того, виконком проголосував за те, щоб почати вмикати опалення у школах вже сьогодні. Адже завтра діти виходять на навчання після канікул. На думку міського голови Анатолія Бондаренка, вони мають навчатися у теплих класах.

«Учора ми з заступником директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим об’їхали загальноосвітні навчальні заклади. Прийшли до висновку, що в класах холодно, і їх потрібно натопити. Тому вмикати опалення у школах почнемо вже сьогодні», - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
28.10.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter